Scoala Sanitara Postliceala
"Prof. Dr. Nanu I. Muscel"

"Investeşte în formarea ta profesională"

Proiect: "Ajutati-ne sa-i ajutam"

Grupul tinta: Copii cu dizabilitati de la centrul “Complexul de servicii pentru copilul cu dizabilitati Campulung  Arges”.

Scopul proiectului: ”Ajutati-ne sa-i ajutam” este de a oferi  un zambet celor care incearca sa gaseasca “lumina”in oameni cu suflet.Astfel  cu ocazia sarbatorii Craciunului menita sa aduca speranta  in sufletele oamenilor,dorim sa oferim bucurie unor copii ale caror visuri sunt mari dar greu de indeplinit.

Durata proiectului: 23 Noiembrie-25 Decembrie

Coordonator proiect: Sanda Adina Gabriela

Echipa de lucru: Matei Iulia Alexandra
                        Sanda Diana Eliza

Echipa de proiect: Prof. Dascalu Alice
                           Dr. Manescu Silviu

Partener proiect: Clubul Sanatatii si Scoala Sanitara Postliceala “Prof.Dr. Nanu I.Muscel”

[ Prezentare ] [ Proiect ]

Acreditare

La data de 14 noiembrie 2008, instituţia noastră a primit ACREDITAREA, prin Ordinul Ministrului, nr. 5930/2008, emis pe baza Hotărârii Consiliului ARACIP, nr.13/29.09.2008

Link-uri utile

Centrul Medical
"Clubul Sanatatii"

Copyright © Fundatia Sinergii Muscelene. Toate drepturile rezervate.

Rezolutie optima: 1280x1024